Facebookis turundamise soovitused alustajale

Hetkel on põhiline turundusvõte luua Facebooki oma ettevõtte fännileht ning seda erinevate võimalustega populariseerida. Fännilehe turunduslik mõte laias laastus on:
• ole seal kus inimesed.
• ole seal sihtgrupile
• paku neile huvitavat sisu
facebook-turundamine-algajale
Sul võib olla lihtsam leida endale Facebooki püsilugejaid kui veebilehe püsikülastajaid, fänniks hakkamine on ühe hiireklõpsu kaugusel.
Fännilehe loomisel lisa ka fännilehe pilt (näiteks logo või midagi loovamat)
LOE EDASI » » »

Kodulehe SEO on muutuv protsess

Kodulehe optimeerimine ehk SEO on pidevalt muutuv protsess. Otsingumootorid muudavad pidevalt oma algoritme, nende seast populaarseim Google teeb seda enda sõnul ligi 400 korda aastas.

google optimeerimine

Selleks, et olla Google jaoks kvaliteetne otsingutulemus tuleb end pidevalt kursis hoida Google „trendidega“. LOE EDASI » » »

Vaata mis muutub WordPress 3.8 versiooniga

Vähem kui kuu aega tagasi wordpress uue 3.7 versiooniga toimunud muudatused tavakasutajaid otseselt ei puudutanud. Nüüd aga tuleb, viimastel andmetel Detsembris, välja uus versioon – WordPress 3.8. Uued muutused puudutavad kõiki, kes haldavad enda kodulehte WordPress platvormil. Selles postituses toome välja peamised uued muutused.

Uus tagumine pool

Vana, värvitu välimus muutub uue disaini vastu. See on juba WordPress.com saitidel kasutusel. Kui ei malda oodata, siis saad uut lahendust katsetada selle plugini näol.
wp-3-8-admin-ui
MP6 UI disain näeb välja erakordselt kaunis ning lihtne. Samuti on võimalik muuta värviskeeme “Users » Profile” lehel.
LOE EDASI » » »

Kuidas näidata blogi postituse all autori lisainfot koos pildiga

kodulehe blogi kirjutaja
Antud postituses õpetame sulle, kuidas saad lisada enda blogi alla kellegi kontaktid või lühikese informatsiooni. Kuna oleme viimase kuu jooksul muutnud täielikult enda kodulehe kujundust, siis kirjutan blogi postituse meie kodulehe näite põhjal. Vajalik on esmane programmeerimise oskus. LOE EDASI » » »

Kodulehe tegemine ehk 6 esmast sammu kvaliteetse lehe kiiremaks valmimiseks!

kodulehe tegemine esmased sammud

Kodulehe tegemine võib pealiskaudselt tunduda lihtne ja kiire protsess. Muidugi, valmistamine võib tõesti toimuda kiirelt, kuid selle kõige aluseks on planeerimine. Järgneva blogi postituse sooviksingi pühendada sellele, et aidata Teil aru saada, mis on kvaliteetse ja kiire kodulehe valmistamise aluseks. LOE EDASI » » »